Dodano: 2024-05-04, VI Niedziela Wielkanocy - 5 maj 2024 rok

8.45 – ¶p. Stanisław, Stanisława Kocur

10.00 – W intencji Mateusza i Aleksandry

11.30- ¶p. Stanisław, Stanisława Sitnik

Poniedziałek – ¶p. Franciszek Patrzałek (ur)

wtorek -17.15 – ¶p. Andrzej Ciuksa

18.00 – ¶p. Krystyna Kołodziejczyk (od Teresy i Stanisława Domagała)

¶roda - 18.00 – ¶p. Franciszek Zemlak

czwartek - 18.00 – ¶p. Edward Ry¶kiewicz

pi±tek – 17.15 – ¶p. Józef Lewickich i zm. z rodziny Lewickich i Adamczyków

18.00 – ¶p. Halina Chodakowska

Sobota – 18.00 – ¶p. Marian Dolata (10), Krystyna (2)

Niedziela – 12 maj

8.45 – ¶p. Helena Sekuła i zm. z rodziny

10.00 – ¶p. Krystyna Kołacz (18)

11.30 – ¶p. W intencji dzieci pierwszokomunijnych

2. Wspomnienia liturgiczne

- poniedziałek – ¶więtych apostołów Filipa i Jakuba

- ¶roda – ¶więtego Stanisława, bpa, głównego patrona Polski

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesi±ca. W Przygórzu po mszy ¶w. zmiana tajemnic różańcowych, a w Jugowie zbierane s± składki na potrzeby ¶wi±tyni.

2. W tym tygodniu msze ¶w. w Jugowie od poniedziałku do soboty o 18.00, a w Przygórzu we wtorek i pi±tek o 17.15.

3. Za tydzień, na mszy ¶w. o 11.30 będziemy przeżywali uroczysto¶ć I Komunii ¶w. Ławki w nawie głównej zarezerwowane s± dla dzieci i ich rodziców.

4. SpowiedĽ ¶w. dla dzieci, ich rodziców, chrzestnych w sobotę o 9.00

5. W ¶rodę w Jugowie o 17.30 adoracja Naj¶więtszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych

6. Modlitwa za nasze zmarłe matki, z okazji Dnia Matki, będzie w niedzielę 26 maja, . Imiona naszych mam można zgłaszać paniom, które zbieraj± składki.

7. W miesi±cu maju, w dniu w których odprawiana jest msza ¶w. gromadzimy się na nabożeństwach majowych.

8. Jutro, we wtorek i w ¶rodę przypadaj± Kwartalne dni modlitw o urodzaje tzw. Dni Krzyżowe. W czasie tych dni Ko¶ciół w Polsce modli się w intencji rolników, o pogodę, o dobre urodzaje oraz za kraje głoduj±ce. W Jugowie będziemy po każdej mszy ¶w. w procesji z Naj¶więtszym Sakramentem modlili się w tej intencji