Dodano: 2024-04-23, Rubinowe gody państwa Górskich

Czterdziestolecie pożycia małżeńskiego to rubinowe gody. To rzadko spotykany kamień szlachetny, który kojarzy się z życiem i miłością. Jego ognista czerwień symbolizuje niezwykłą trwałość związku i wciąż kipiący w środku ogień wielkiego uczucia. Za tyle lat małżeństwa dziękowali Panu Bogu w dniu 21 kwietnia 2024 roku w kościele Podwyższenia Krzyża św. w Przygórzu, państwo Maria i Bogdan Górscy. Pan Bogdan pochodzi z Niemczy. Urodził się 07.08.1961r. w Ząbkowicach Śląskich. Po ukończeniu szkoły podjął pracę w kopalni w Nowej Rudzie. Pani Maria pochodzi z Przygórza, urodziła się 26.10.1964r. w Nowej Rudzie. 21 kwietnia 1984r. zawarli w Przygórzu święty sakrament małżeństwa i od tego czasu cały czas mieszkają w Przygórzu. Cieszą się posiadaniem trojga dzieci i czworga wnucząt.

Dostojni Jubilaci. Życzymy Bożego błogosławieństwa na dalsze wspólne lata małżeństwa. Plurimos Annos.