Dodano: 2016-04-23, Jugowski "Jarmark wiosenny"

W dzisiejszą sobotę odbył się na boisku szkolnym pierwszy „Jarmark wiosenny”, który został zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Jugowa, Klub Seniora „Wrzos”, Koło Gospodyń Wiejskich, Sołectwo, Szkołę Podstawową i Gimnazjum w Jugowie. O godzinie 15.00 zgromadziło się na terenie szkoły podstawowej bardzo wielu mieszkańców Jugowa, którzy mieli okazję do wspólnej zabawy. W czasie imprezy była okazja do skosztowania smakołyków przygotowanych przez KGW, Klub Seniora, a także przez innych miłośników lokalnych kulinariów. W czasie jarmarku swoje umiejętności zaprezentowali młodzi strażacy, lokalni artyści ze szkoły podstawowej i gimnazjum, oraz seniorzy i KGW. Miejmy nadzieję, że nie jest to ostatnia taka impreza, w której bawić się mogą wszyscy mieszkańcy naszej miejscowości.

Parafia Jugów Parafia Jugów Parafia Jugów  Parafia Jugów Parafia Jugów